2015 kış renklerinde devetüyü rengi egemen renktir. Bu rengin tonları günlük giyimde çok kullanılacak ve vazgeçilmez olacak. Kış sezonun olmazsa olmazları olan siyah ve beyaz rengi de dikkat çekici tasarımlarda oldukça fazla kullanılacak ve ilgi sahibi olacaktır. Mavi rengi geçtiğimiz kışta oldukça kullanılmıştı, bu kış ayları için de aynı şeyi söyleyebiliriz.

Mavi ve siyah bir arada kullanıldığında gerçekten göz alıcı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Avcı yeşili olarak kullandığımız renk bu sene ilk sıralarda olacak ve geçen kış sezonunda ön planlarda olan kahverengi bu sene yerini avcı yeşiline devredecek. Kırmızı genellikle ilkbahar ve yaz aylarında ön plandaydı daha cıvıl cıvıl bir görüntü yaratıyordu fakat bu senede oldukça ön planda, özellikle aksesuarlarda ve erkek koleksiyonlarımızda çok karşımıza çıkacak.

2014 kış renk modası olarak içimizi ısıtan bir diğer renk ise sıcak portakal turuncusu. Büyük markaların koleksiyonlarında podyumlarda yerini aldı bile! Safran sarısı tonları çoğunluk olarak erkek koleksiyonlarında karşımıza çıksa da kadın koleksiyonlarında da vazgeçilmez bir renktir. Tabi bir de bu renkleri uyum yapmak var. 2014 kış renklerinde renkler her ne kadar pastel tonunda yumuşak bir renk olup şirin bir görüntü yaratsa da renk uyumsuzluğu her şeyi arka plana atıyor. Mesela siyah ve beyaz bir arada kullanıldığında şıklık en yüksek derecededir ve sizi en zarif noktaya doğru taşır.

Portakal turuncusu ile kahverengi bir arada kullanıldığında çok dikkat çekmese de sokak modasında gerçekten göz alıcı olabilir. Mavi ve siyah rengini bir arada kullanırsanız siyah ve beyaz kadar olmasa da gerçekten büyük bir şıklık yakalayabilirsiniz. Mavi ve siyahın hem zıttı hem de en yakın arkadaşı olan beyaz bir arada kullanıldığında narin ve zarif bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Avcı yeşili olarak adlandırdığımız renk genellikle pantolon ve eteklerde kullanılsa da gömleklerde kamuflaj olarak büyük ilgi görecek ve genellikle siyah renkle kullanıldığında dikkat çekecektir. Safran sarısı ve sıcak portakal rengi. İşte renkli olmayı seven cıvıl cıvıl giyinmeyi tercih eden kadınların vazgeçilmez iki rengi. İkisi bir arada kullanıldığında çok zarif ve şıklık yakalanmasa da gerçekten dikkat çekici olabilir ve yoğun ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.