İnternetten indirdiğiniz crackli apk dosyasını android cihazınıza çok kolay şekilde yükleyebilirsiniz.

Aslında zaten çok kolay bir olay sadece bilmeyen arkadaşlarımız için yazıyorum, zaten makale sonunda da bu kadar kolaymıymış deyip gülüp geçecekler.

1-Öncelikle android cihazınıza kurmak istediğiniz aplikasyon(uygulama) yı google da aratacaksınız. Örneğin ben en güzel kitap okuma uygulamalarından olan Moon reader ın crakli versiyonunu aratmak istesem bunu google arama çubuğuna “crack moon reader android” şeklinde yazarak aratıyorum. Arayacağınız herhangi uygulama için başına crack yazmanız yeterlidir.

2-Sonrasında bulduğunuz dosyayı indirin bilgisayarınıza. Ve tablet/cep telefonunuzu bağlayıp hafıza kartının olduğu veya ana cihazınızda yeteri kadar boş alan varsa ana cihaz içine bu dosyayı atınız. (Not bu dosyanın android cihazınızda çalışması için mutlaka uzantısının .apk şeklinde olması gerekiyor bazen uzantı rar veya zip olabilir bunu cihazınız tanımaz sıkıştırılmış dosyayı çıkartıp .apk olan uzantılı dosyayı cihazınıza atın)

3-Şimdi Android cihazınızdaki Dosya Yöneticisine girin. Ve indirmiş olduğunuz apk dosyasını tıklayın, sonrasında paket yükleyiciyi seçin, daha sonra Sadece Bir Kereyi Tıklayın.

Sonrasında karşınıza şu uyarı gelecek “Güvenlik açısından cihazınız google play harici uygulamaların yüklenmesini engellemeye ayarlanmıştır.”

Ee ne olacak şimdi korkup geri adım mı atacaksın yoksa birşey olmaz deyip benim birazdan diyecekleri mi yapacaksın. Bu sonuçta cihazınızı üreten firmanın bir uyarısı dilersen uyarsın. Yok eğer dinlemezsen aşağıda yazdıklarımı yapacaksın. Bu arada ben sorumluluk kabul etmem ona göre….

4- Şimdi Google Play engeli kaldırmayı anlatıyorum dikkatlice oku.

“Güvenlik açısından cihazınız google play harici uygulamaların yüklenmesini engellemeye ayarlanmıştır.”  yazısının altında Ayarlar düğmesi var onu tıkla. Sonrasında Bilinmeyen Kaynaklara Gir. Sonrasında “Cihazınız ve kişisel verileriniz,bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaların saldırısına karşı daha savunmasız. Bu uygulamaların kullanılmasından kaynaklanabilecek cihazınızdaki herhangi bir hasar veya veri kaybından yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz.”

TAMAM Düğmesine tıklayın.

5-Yukarıdaki işlemle google play dışındaki uygulamalarında telefona yüklenmesine izin vermiş olduk. Ama siz siz olun güvenmediğiniz programları cihazınıza kurmayın virüs dolabilir cihazınız. Neyse artık bundan sonrası çoook kolay. İndirdiğimiz dosyayı tekrar Dosya yöneticisinden açalım ve Paket Yükleyici—>Sadece Bir Kere—>KUR diyelim. Artık apk dosyaları/uygulamalar android cihazınıza sorunsuzca kurulacak.

Güle güle kullanın.

İyi geceler