Aşk romanı okuyup aynı zamanda akıcı bir dili olmasını istiyorsanız Linda Howard sizin için harikalar yaratmış demektir. Aşk Tuzağı adını verdiği kitabı ile okuyucuların odak noktası haline gelen yazar kitabında gizem, merak ve aşkı bir arada bulundurmuş. Bu sayede okuyucuların okumaktan sıkılmadığı bir kitap haline getirmiştir. Sadece aşk romanı sevmeyenler için oldukça ideal bir kitap olduğu açıkça belli bir durum.

Sadece kitabın dili ve konusu değil New York Bestseller romanları arasında oluşu ile de kendisini belli ediyor. Aşkın imkansız olduğunu savunan iki kişinin birbirlerine hiç beklemedikleri anda ve şekilde aşık oluşunu bu romanda görebilirsiniz. Aşkla birlikte gelen macerayı ve merakı hissedebilir ve elinizden bırakmayabilirsiniz. Sürükleyici bir hikayeye sahip olan kitapta bir Dedektif ve bir Organizatör birbirlerine aşık olur.

Her şey güzel gidiyor diye düşündükleri anda Organizatör Jaclyn’in başına inanılmayacak bir olay gelir ve müşterisi öldürülür. Tüm suç Jaclyn’in üzerine kalırken Dedektifin bu işi en kısa sürede çözmesi gerekiyordur. İlk görüşte âşık olan çiftin arasını bu olay nasıl etkileyecek? Jaclyn gerçekten gelini öldürdü mü? Yaklaşık 388 sayfa olan bu roman aklınıza takılan soru işaretlerinden dolayı hızlı bir şekilde akacaktır. Bu roman sonunda hiçbir şeyin imkânsız olmadığını anlayacaksınız. İmkânsızlığın, aşkın ve gerilimin köşe kapmaca oynadığı bu çok satan romanı okumanızı tavsiye ederiz.