Avea-Turkcell-Vodafone Hattından Nasıl Twet Atılır?

Fakir ama gurulu birisi iseniz arkadalarınız telefondan deli gibi tweet atıyor siz ise sahibi olduğunuz 3310 a bakıp ulan takoz bir tweet bile atamıyon bee diyorsanız artık 3310 unuz yani akılsız telefonunuz bile sms özelliği kullanılarak twitter ı takip edebileceksiniz. Ama şunu söyliyeyim mutlaka bir sms paketi satın alın yoksa sahibi olduğunuz 3310 u satsanız faturayı ödeyemezsiniz. Hadi bugünki konumuza başlayalım.

Konumuz eski tip akıllı olmayan telefonlardan twitter takibi nasıl yapılır hemen başlıyalım. Öncelikle size gelen her Tweet SMS ücretsizdir ama sizin gönderdiğiniz Tweet SMS ise 41,5 kuruştur. SMS paketi satın alırsanız SMS paketinizden mesajlarınız düşülür. 100 adet tweet atabilirsiniz 1 günde.

Avea-Vodafone Kayıt için BASLA yazıp 2444 e, Turkcell için 2555 BASLA yazıp göndereceksiniz. Ardından Kullanıcı adınızı ve şifrenizi soracak sistem Twitter kullanıcı adınızı ve şifrenizi gireceksiniz. Kullanıcı Adınızı ve şifrenizi girdiğinizde artık cebinizden tweet atabilirsiniz arkadaşlarınızın tweetini takip edebileceksiniz. Güle güle kullanın.