Türk girişimcinin kurduğu Bidroop hareketi 1 Temmuz 2013 tarihinde başlayan çok yeni bir oluşumdur, www.bidroop.com  sitesine kayıt olabilmeniz için davetiye kodu istemektedir.Aşağıdaki davetiye kodlarını kullanabilirsiniz. Eğer aşağıdaki kodlar kullanılmış ise Google bidroop davetiye kodları yazdığınızda kullanılmamış kodlara erişebilirsiniz.

Ubq64I5Y
ZN5HPKMd
ALPy0E5z
gKhdg7M6
ORqRp6P9

Kayıt olmak 1. aşamadır sonrasında size 5 adet davetiye kodu verecek bu kodları aşağıdaki yorum yap kısmına yapıştırdığınızda veya forum sitelerinde paylaştığınızda 3 kişinin kullanması halinde 2. aşamayı da geçip 3. aşamaya yani para kazanma aşamasına geçeceğinizi söylüyor sistem. Bence sistem yeni açıldığı için denemekte fayda var. İlerde hakikaten tutarsa ilklerden olduğunuz için iyi paralar kazanabilirsiniz.

Yalnız kendi kitleniz ne kadar büyük olursa o kadar çok para kazanmayı vaad ediyor sistem.

Uyarı davetiye verdiğiniz kişiler gerçekten çalışacak kimseler olsun, onların çalışmaları size kazandıracaktır.

ÖRNEK VİDEO YAYINLAMIŞLAR İZLEYELİM….

Bidroop’a Nasıl Üye Oluruz ?

Yukarıda vermiş olduğum kodlardan kullanılmamış olan herhangi birini aşağıdaki gibi yazın ve enter butonuna basın.
Bidroop Nedir ? Sistem Nasıl Çalışır ve Nasıl Para Kazanılır ?
Eğer kayıt formu gelmiyorsa kullandığınız kod daha önce kullanılmış demektir. Yeni kod gerekirse yorum yapmanız ve kod istemeniz yeterli. Kodları kullanıldığında güncelliyorum. Kodumuzu yazdıktan sonra aşağıdaki formu doldurmamız gerekiyor. (level 1)
Bidroop Nedir ? Sistem Nasıl Çalışır ve Nasıl Para Kazanılır ?
Tüm bilgileri doldurduktan sonra save butonuna tıklayıp E-maile gelen aktifleştirme linkine tıklıyoruz. (level 2)
İnvite butonuna basarak davetiye kodu alıp aktif olacak arkadaşlarınıza verebilirsiniz.
Bidroop Nedir ? Sistem Nasıl Çalışır ve Nasıl Para Kazanılır ?
LEVEL 3’DEN Sonra Sürekli davetiye gönderip, alt üye toplamanız gerekecek, Aktif kişileri toplayın bu yüzden.İnsanları ne kadar çok davet ederseniz o kadar iyi, onların davet ettiklerinden de para kazanıyorsunuz Çünkü. Bende şuan level2’deyim. Bu yüzden sonraki adımları yazamıyorum. Level3 e geçince yazıyı güncellerim. Üye olacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Güncelleme

Bidroop hesabınızda kendinizce çok fazla kişi var ama hala level 3‘e geçemediniz mi? Hiç bunun nedenini düşündünüz mü?

Bidroop, sadece kendinizi düşünmemenizi, grup arkadaşlarınızında alt üye yapabilmeleri için onlara yardım etmenizi istiyor. Bu sayede Level 3’e geçebilirsiniz.
Peki bunu nasıl yapabiliriz? Çok basit.Şimdi aşağıdaki iki resim arasındaki farka bakalım. Birinde üye sayısı 305 yüzdesi 74, diğerinde ise üye sayısı 73 ama yüzdesi 91. Bir çok kişi üye sayısının fazla olmasına rağmen yüzdesinin artmadığından şikayetçi.

Bidroop Level 3 Hakkında

Eğer yüzde artırmak istiyor ve level 3’e geçmek istiyorsanız kendinize değil de üye yaptığınız kişiye alt üye eklemeye çalışın. Bunu yapmak için level 2 bölümünde üyemizin üzerine tıklayarak kodu alabilir ve üyemize kendine alt üye yapabilmesinde yardımcı olabiliriz.

Bidroop Level 3 Hakkında