Gençler tarafından sıklıkla okunan ve bulunduğu konumu güçlendiren Fantastik Edebiyat türü her geçen gün yeni eserler vermeye devam ediyor. Okumaktan sıkılmayacağınız ve gerçeküstü olan bu olaylar ile Derin Sularla Şeytan Arasında kitabı elinizden düşmeyecek. Sadelik bekleyenler için tavsiye edilemeyecek olan bu romanlarda merak, gizem ve macera ilke edinilmiştir.

İlk bölümlerinde Fantastik türle alakası olmayacağını düşünebilirsiniz fakat biraz sabrederek asıl bölümlere erişebilirsiniz.  April Genevieve Tucholke yakaladığı güzel bir strateji ile okuyucularını romandan uzaklaştırmamayı çözmüş. Çünkü bir bölüm ilerledikten sonra ne olacağını kestiremiyor ve daha fazla okuma isteği buluyorsunuz.

Freddie, Violet ve Luke ressam olan ailesinin evinde yaşıyor. Eskiden güzel bir malikane olan bu ev eski değerini kaybetmeye başlıyor. Annesi ve Babası ressam olan Violet yalnız başına evin derdine düşerek artık paralarının kalmayışından dolayı bir kulübesini kiralamak zorunda kalıyor. Gelen kiracıdan önce hoşnut olmasada Violet’in paraya ihtiyacı olduğu gerçeği gariplikleri kapatıyor. Hiç bir bilgisi bulunmayan bu kiracı Violet ve Luke’un başına büyük dertler açabilir..

(Tanıtım Bülteninden)

Şeytanla el ele yürürken ondan korkamazsın!
Geçmişi sırlarla dolu esrarengiz freddie…
Ölü freddie’nin hatıralarına düğümlü Violet White…
Çarpık gülüşlü, mükemmel yalancı River West…

“Hem dondurucu hem de ateş kadar sıcak. Doğaüstü.”
-School Library Journal-

“Hipnotik bir AŞK.”
-Booklist-

“Tekinsiz bir adam, zeki bir kadın, soluk kesen bir kurgu.”
-Publishers Weekly-

“Edebiyat, sinema ve müzik klasiklerine mükemmel dokunuşlarla bezenmiş, gotik, korku ve modern romantizmin baş döndürücü karışımı.”
-Kirkus Reviews-

“Büyük harflerle: KIŞKIRTICI.”
-Kendare Blake-

“Okyanus kıyısındaki sıradan kasaba Echo’da her şey olağandı. Ta ki bir gün esrarengiz yabancı River West, White ailesinin köhne malikânesi Citizen Kane’in misafir evini kiralayana kadar… Çarpık gülüşlü, zeki ve mükemmel bir yalancı olan River, birkaç gün içinde hem Violet’ın hem de tüm Echo kasabasının hayatını değiştirir.Doğaüstü yetenekleri olan River, herkes için tehlike saçarken, Violet için hem tekinsiz bir yabancı hem de karşı konulmaz bir varlıktır. Bu gizemli misafirle birlikte White ailesinin sırları da birer birer ortaya çıkmaya başlayınca, Violet kendisini sımsıkı bir düğümün