İnternette saatlerce dolaşıp beğendiğiniz bir sanatçının albüm veya bir şarkısını indirmeye çalışıp başaramadıysanız sizlere aşağıdaki programları tavsiye ederim. Bu programlar sayesinde istediğiniz albüm veya şarkının mp3 dosyasını sorunsuzca indirebileceksiniz bilgisayarınıza.

Başaramadıysanız dememin nedeni ise mp3 sitelerinin yasal olmaması ve mahkeme kararlarıyla bir bir kapatılması.

Aslında beğendiniz mp3 leri fizy ile nasıl indirebileceğinizi http://nasilyapalim.com/fizy-den-mp3-nasil-indirilir.html makalemde yazmıştım ama bunlarda beğendiğim en güzel 3 program ile indirmelik olsun. Bu arada mp3 için dünya kadar program mevcut ama ben eleme usulü en beğendiğim 3 tanesini müsaadenizle sizinle paylaşmak istiyorum.

1. Sırada Yıllardır Kulandığım BearShare

 Bu program sayesinde indirme yapmadan önce müzik/film dosyalarını dinleyebilir/izleyebilir ve sonrasında indirme yapabilirsiniz. Aynı tarz müzik dinleyen birisi ile anlık olarak mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca diğer güzel özellikleri:

  • Otomatik virüs koruması
  • Mp3 çalar ,ipod ve HD Video Desteği
  • Bearshare Dj özelliği sayesinde en beğendiğim 3 program arasında 1. sırayı alıyor. Bearshare programını indirmek için aşağıdaki hemen indir butonuna basmanız yeterlidir.

İNDİR

 

2. Sırada Super Mp3 Download

Bu program sayesinde arama yaparak istediğiniz müziği anında dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Tek kötü yanı açılışında reklam olması. Ayrıca toolbar seçeneği de mevcut isterseniz toolbarını da kullanabilirsiniz.  Ücretsiz sürümü ile tek tek şarkı indirebiliyorken ücretli sürümü ile toplu olarak şarkılarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki Hemen İndir düğmesine basarak programı indirebilirsiniz.

İNDİR

3. Sırada Simeranya

Simeranya projesi gerçekten çok orijinal bir projedir. Kesinlikle reklam meklam içermemektedir. Sekmeler şeklinde arama yapabilir, direk URL girerek arama yapabilir, çoklu olarak mp3 indirebilir ve son olarakta dünyanın en popüler siteleri olan YouTubeSoundCloud,MP3SkullGrooveshark ve DailyMotion popüler müzik dinleme veya video izleme yapabilirsiniz. Aşağıdaki Hemen İndir düğmesine basarak programı indirebilirsiniz.

İNDİR