ESKİ SEVGİLİYİ UNUTMANIN 10 YOLU KAHKAHALARLA GELİYOR…

“Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” kısaca “esul10y” adıyla sosyal medyada şimdiden adından sıkça bahsettirmeye başladı. 6 saniyelik 9 tane videodan oluşan filmin sahneleri, sosyal medyaya yüklenir yüklenmez birçok insanın dikkatini çekmeyi başardı. Videolarda ise eski sevgiliyi unutmaya çalışırken düşünülen komik durumlar yer alıyor. Kısa sürede videolarda yer alan filmin repliklerinin ise fenomen olması bekleniyor.

Senaryosu 3.5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan yılın en komik filmi, seyircilerine kahkaha dolu bir 90 dakika yaşatacağa benziyor.

Yönetmenliğini Biray Dalkıran’ın yaptığı “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” filminde Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Tuğçe Sarıkaya, Kubilay Güleçoğlu, Emre Koç, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Kemal Erek, Sevcihan Tunca, Aslı Bankoğlu, Vahdet Çakar, Asuman Dabak, Recep Aktuğ ve Zeynep Dizdar gibi isimler rol alıyor.

Filme gidecek olan sinemaseverlerin eski sevgiliyi unutup unutmayacağı şimdiden merak konusu oldu. Filmin yapımcıları ise “Bu film hem eski sevgiliyi unutma hem de doğru sevgiliyi bulma konusunda komik bir rehber niteliğinde olacak” diye söylüyorlar.

“Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” kahkahalarla yakında sinemalarda.

Filmin oyuncusu Kemal Erek nasilyapalim.com için özel mesajını sizlerle paylaşıyoruz ;

> > En basta belirtmek istedigim bu filmin ismi oyuncu kadrosu yonetmeni ve ekibin verdigi emek gercekten cok guzeldi ve bu emegin karsiligini alicagimizdan eminim.Filmin ismi bir kere benim icini gıdıklıyor.Bu film son zamanlarda yapilmis en cilgin en sexy en komik ve en basarili oyuncu kadrosu olan bir film oynadigim icin degil gercekten cekilen sahnelerde olmadigim halde izlerken guldugum icin soyluyorum.Oynadigim karakter ablasindan ve aileden habersiz basi bos bir karakter Levent karakterini gercekte ban a sorsalar ne yapmak isterdin diye ben ayagina tas baglar denize atarim derdim.Bu filme cok emek verildi tum oyuncu buyuklerim Serhat Ozcan , Orcun Kaptan , Asuman Dabak ,Recep Aktug , Zeynep Dizdar ve tum calistigim oyuncu kadrosuna ekibe yonetmenime yapimcimiz Sezen Dilceye sonsuz tesekkur ederim …

> > Film hakkinda detayli bilgi

> > www.esu10y.com www.kemalerek.com da IMG-20150209-WA0006IMG-20150209-WA0005IMG-20150209-WA0004

 

Düzenleme için Furkan Bilgili’ye teşekkür ederiz.