Öncelikle her insan oturduğu yerden para kazanmayı arzular fakat bunun için gereken altyapının oluşması için yıllar gereklidir .

Değerli ziyaretçimiz  internetten para kazanmanın çok çeşitli yolları vardır ama bu yolda hiç para kazanamayıp paralarını da kaybeden insanlar da olmuştur. Ben size bu işle yıllardır uğraşmış biri olarak azar azar fakat %100 kazanacağınız tüyolar vereceğim. Dinlemek isteyen olursa başımın üzerinde yeri var diyerek tüyolarıma başlıyorum bu arada bu konu sürekli güncellenecektir. Şimdilik kısaca başlıyorum. Bu arada Affialite Marketing de size güzel paralar kazandırır ama bu sizin performansınıza bağlıdır gelecek makalemde bu konuya da değineceğim.

Güncelleme Tarihi 11.12.2013

KESİNLİKLE TAVSİYEM AFFİALİTE MARKETİNG OLAYIDIR, SONRASINDA 1,2,3, TÜYOM ŞEKLİNDE SIRALADIM

Arkadaşlar geçenlerde buldumbuldum.com dan Nihat Bey bana sitemi beğendiğini ve iş ortaklığı yapmak istediğine dair mail göndermişti bende teşekkür maili gönderdim sonrasında beni arayarak bu işte gerçekten ciddi paraların olduğunu bana sadece hediyetavsiyesi.com a aylık 1000 ila 2000 Tl para gönderdiklerini söyleyince bende “Tamam yapalım dedim” ve sağ olsun gerçekten kazanmaya başladım. Bu sistemi farklı kılan sadık alışveriş yapan ziyaretçi kitlesi. Ve ilk alışverişte %15 komisyon sonraki 1 yıl boyunca yaptığı her alışverişten de %5 komisyon alıyorsunuz. İnanın bu hiç bir affialite sitesinde yok. Benden söylemesi

İnternette güzel bir siteniz varsa, gerçekten bu site sayesinde kazanacaksınız.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

1.  Tüyom

  

Tabi ki Google Adsense. Eğer güncel bir websiteniz varsa, hiti güzelse ve de özgün makale, telif hakkı içermeyen yazı, görüntü ve videolarınız varsa internet üzerindeki en güzel ve en fazla gelir elde edeceğiniz site Google Adsense dir. Yalnız genel şikayetler Google ın reklam sektöründe tekel durumuna geçmesi ve bundan dolayı sebepli sebepsiz yere websitelerini banlamasıdır. Bu mağdurlardan biri de benim. 3 yıl önce sahte tıklamadan ban yedim bir daha da reklam alamadım. Eğer Google dan ban yemedi iseniz mutlaka 1. sırada Adsense i deneyin eğer benim gibi ban yediyseniz aşağıdaki tüyolarımdan devam edin.

——————————————————————————————————————————————————-

 2.Tüyom

Adcash ile detaylı bir makale hazırladım OKUMAK İÇİN TIKLA

——————————————————————————————————————————————————-

3.Tüyom

 

 

adf

Eğer düzenli tekil hiti olan bir siteniz varsa adf.ly size güzel paralar kazandırabilir. Kısaca anlatmak gerekirse sitenizdeki tüm bağlantıları adf.ly ile kısaltıyorsunuz ve sitenizdeki bu bağlantılara her tıklamada adf.ly nin reklamları 5 sn için açılıyor, ziyaretçiler Reklamı Geç yazısına tıkladığında hesabınıza bir miktar para $ cinsinden eklenir. 5$ biriktiğinde paranızı paypal’e yatırır. Ayrıntılar için adf.ly adresinden bilgi alabilirsiniz… Örneğin ben kullanıyorum, siteyi ziyaret eden herkesten para geliyor 🙂 Ayda 50 tl ye yakın adf.ly den kazanıyorum şimdilik 🙂

Üye Olmak İçin Tıkla

ÖDEME KANITLARIM

adf.ly ödeme kanıtı

adf.ly ödeme kanıtı

————————————————————————————————————————————————————

 4.Tüyom 

Eğer bir websiteniz yoksa ve de para kazanmak istiyorsanız internete dosya yükleyerek para kazanabiliceğinizi biliyor muydunuz? Bu işte de en iyi firma hotfile.com dur. Kesinlikle yüklediğiniz dosyayı indiren ziyeretçiye reklam izletmez, üyeliği zorunlu kılmaz. Ve dosyalarınız 1000 defa indirildiğinde 3$ kazanırsınız. Tabi bu miktar mb arttıkça daha da büyüyerek devam eder. Popüler mp3, film veya resimleri forum sitelerinde, torrent sitelerinde paylaşırsanız muazzam paralar kazanabilirsiniz. Google da hotfile ile para kazanma konusunu arattığınızda demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Yıllardır ayakta olan bir firmadır.

Üye OLMAK İçin TIKLA

————————————————————————————————————————————————————-

 5.Tüyom 

4. Tüyom Reklamstore eğer günlük 1000 tekil ve üzerinde bir websiteniz varsa tavsiye ederim. 30 Tl olunca paranızı gönderir ama tek dezavantajı firma değilseniz firma adına fatura kesemiyorlar ve 30 Tl yerine 6 tl vergi ödüyorsunuz, 24 Tl alabilirsiniz. Google dan sonra Türkiyedeki güzel reklam firmalarından biridir. Ben kullanıyorum aylık 24 Tl kazanıyorum.
15 Temmuzda Ödeme Kanıtı Eklenecek

——————————————————————————————————————————————————–

6. Tüyom 

Tik.tl Güvenilir Türk firmalarından biridir. Dosya paylaşım siteniz varsa tik.tl ye uzantı verebilirsiniz, 1000 indirmeye 6 Tl verir. Eğer yüksek hitli bir websiteniz varsa kullanabilirsiniz. Paranız 10 Tl olunca paypal den yatırır. %100 güvenilirdir benim beğenmediğim yönü önceden otomatik indirme olmamasına rağmen son 1 haftadır otomatik indirme koyması….

Üye Olmak İçin Tıkla 

ÖDEME KANITI

tik.tl ödeme kanıtı

tik.tl ödeme kanıtı

—————————————————————————————————————————————————

 

7.Tüyom

 

Yllix Media, adsense gibidir ama o kadar para getirmez linke tıklayıp üye olun sonra affilialite bölümüne (sağ üstte) girip linki sitenize koyun 1 adet referansınız 2$ olarak paypalinize gelsin. Aynı zamanda sitenizde yayınlanan Yllix reklamlarından da para kazanın. Yllix Media yı Çok Tavsiye Etmem zira şu ana kadar 2,5 $ verdi çok cimriler bu sistemde ancak referanslarınızdan kazanırsınız yoksa uğraşmayın derim.

ÖDEME KANITI

yllix.com ödeme kanıtı

yllix.com ödeme kanıtı

Bu yazı yeni tüyolarla sürekli devam edecektir…