Teknolojinin gelişmesi ile birlikte uydudan takip etme yöntemleri de gelişti ve şu anda bildiğiniz üzere GPS TRACKING gibi ücretsiz dağıtılan programlarla aile bireyleriniz sizi 1 metre hata payı ile her an nerede olduğunuzu görebiliyorlar. Olayı sadece aile bireyleri ile sınırlandırmayayım sevgiliniz, arkadaşlarınız vs. vs.

Bu bir bakıma güzel olsa da çoğu zaman sıkıcı olabiliyor ne de olsa insan özgür bir varlık doğası gereği. Evet birazdan sizinle paylaşacağım program sayesinde GPS TRACKING gibi programları yanıltarak sizin belirlediğiniz adreste görünmenizi sağlıyor. Ayrıca Whatsapp içinde kullanabilirsiniz. sevgiliniz nerede iseniz sizden konum istediğinizde bu programı çalıştırarak sahte konum gönderebilirsiniz.

Örneğin ailenize bu gece Ahmetlere gidiyorum beraber ders çalışacağız dediniz fakat oraya gitmediniz ve de korkuyorsanız bu program tam size göre.

Programın ismi Fakegps android için yapılmış ve de işin güzel tarafı cihazınızın rootlu olmasına gerek yok direk aşağıdaki bağlantıya tıklayıp indirebiliyorsunuz. Yapacağınız cihazınıza kurup, çalıştırmak ve de nerede gözükmek istiyorsanız haritada orayı işaretlemek (Locate Here Düğmesine Basmak)
LOCATE HERE tuşuna bastığınızda telefondaki GPS yazısı FAKEGPS yazısına dönüşecek, bu yazıyı görünce emin olun artık takip edilemeyeceksiniz.
Bu kadar kolay

İndirme linki için TIKLA

Bu arada bu gibi programlar ios cihazlar içinde var hatırlatayım
Örneğin aşağıdaki linki tıklatıp ios cihazınıza sahte gps programı kurabilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ İÇİN TIKLA

Ben bu makalede böyle şeylerin olduğunu ilk kez öğrendim diyorsanız lütfen makaleyi sosyal ağlarda paylaşın.

Bu arada bunlar gibi bir dünya program var ben sadece 2 sine değindim yapmanız gereken çok basit hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın arama bölümüne gps tracking yazın emin olun bir sürü program bulacaksınız

Kolay gelsin

Not Ayrıca aşağıdaki videoyu izleyip nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.