Savaşçı ve mecaraperest ruhunuzu açığa çıkartacak olan Rainbow Six: siege oyun oldukça keyiflidir. Bir operasyon oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyun da polis ve teröristlerin savaşları yaşanacak ve çatışma soluksuz devam edecektir. Terörist ve polis olarak iki gruba ayrılmış olan bu heyecanlı oyun içerisinde mücadelede tarafınızı seçin.

İki gruptan birini tercih ederek çatışma içerisine sizlerde girebilirsiniz. Binanın içerisi oldukça tehlikeli ve içeri girme zamanı. Polisin görevleri arasında yer alan esir bularak korumak artık sizin ellerinizin altında. Hemen tarafını seç ve operasyon planlarını yapmaya başla.

Ubisoft Montreal aracılığı ile geliştirilerek sunulan siege oyun çatışmayı ele alan bir konuyu canlandırmaktadır. Bina içerisinde yaşanan bu amansız çatışma da bakalım kim galip gelecek? Bu oyun ile sizlerde hem heyecanı hem operasyonu hem de endişeyi aynı anda tadabileceksiniz. Oyun sırasında patlayıcılarınızı ve tüm ekipmanlarınızı dikkatli bir şekilde kullanarak düşman ile savaşmaya başlayın. Oyun oldukça savaşçı ruhu ön plana çıkardığı için oyun esnasında kendinizde geçecek ve karşı gruba operasyonlar düzenleyeceksiniz. Sizlerde Rainbow Six: Siege oyun ile oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Haydi, oyun zamanı.