Final haftasındayım dolayısıyla site ile eskisi kadar ilgilenemiyorum, şu sınavları bir bitireyim tekrar site ile güzelce ilgilenmeye başlıyacağım.

SEO bilgiğiniz gibi Search Engine Optimization yani Arama Motorları Optimizasyonu denen site sahipleri için olmazsa olmaz bir şey. Arama motorlarının optimizasyonunu yapmazsanız arama motorlarından kimse gelmez ve Alexa.com a her girişinizde kendinizi 27.000.000. sıralarda görüp üzülürsünüz. Arama motorlarına site haritası nasıl gönderilir diye bir makale yazmıştım merak edenler arama çubuğundan bakabilirler.

Kesinlikle ihmal edilmemeli. Neyse sizinle şimdi de bu işin hilesini paylaşmak istiyorum, inanın uzun uzun paylaşmak isterdim ama saat 01:05 sınavdan geldim 4 saat uyudum ve yarından sonra olacak olan Anayasa Hukuku II ye deli gibi ders çalışmam lazım. Konunun ilgi çekme seviyesine göre ileri ki günlerde de bu konu hakkında daha detaylı birşeyler karalaraım buraya.

Öncelikle şimdi size vereceğim programları SEO uzmanları insanlardan 1000-2000 lira karşılığında para alarak kullanıyorlar. Bu da bizim farkımız işte Neydi Site Sloganımız “Bilgi Paylaştıkça Çoğalır, Paylaşın Çoğalsın” Bknz. Site Footer. Biz de para mara isteme yok bir kuru teşekküre can kurban. 🙂

Neyse Ben ders çalışmaya gidiyorum,

Dosya Linki

Hotfile : TIKLA

Turbobit : TIKLA

Dosya.tc : TIKLA

DepositFiles : TIKLA

Şifre : http://konyacambalkoncu.net 

 

AYRICA 327 BİN ADET BACKLİN LİSTESİNİDE BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ !

BİR KAÇ SİTEDEN TOPLAYIP OLUŞTURDUĞUM BACKLİNK LİSTESİNİ VE BACKLİNK PROGRAMINI
BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ !

%90 NA YAKINI TÜKÇE SİTELER
OLUŞTURMAKTADIR

Rar Pass: yigit590

İndirme
Linki : Hotfile

Hadi Kolay Gelsin, Kalın sağlıcakla.

Bu arada

UMARIM FAYDALI OLUR SİTENİZ İÇİN

SİTENİZE BİR ŞEY EKLER EKLEMEZ ”Google botlarını siteye çağırma” adlı programı çalıştırın.

Sitenizde Ziyaretçi mesajı bölümü varda ” DEMO seo Programından ” yorum yaptırabilirsiniz

Yorum sayısı 20 İle Sınırlıdır Fakat Başka Hesap Açıp 20 defa daha Yorum gönderebilirsiniz 🙂

Adı Demo Ama Full Sürüm gibi Kullanması Size Kalmış

Anahtar Kelimeler : Ücretsiz Seo Programı indir, download free seo programs, SEO programları, ücretsiz wordpress toplu yorum programı, ping programı indir, backlink programı indir, organik hit programı indir, google botlarını siteye çağırma programı indir,