Yeni yıla girmemize sayılı günler kala, bu soğuk günlerde sıcacık bir yılbaşı hediyesiyle sevdiklerinizin kalbini ısıtabilirsiniz. İnternette hediye almak için göz atarken sıra dışı hediyelerin yer aldığı, kişiye özel hediyelerle eşimizi, dostumuzu mutlu edebileceğimiz güzel bir hediye buldum. Sevdiklerinizle birlikte ölümsüzleştirdiğiniz bir fotoğraf karesini gönderiyorsunuz; size özel sürpriz siyah kupanızla sıcacık içeceklerinizi içerken, o güzel günleri yeniden anımsıyorsunuz.

Sipariş Vermek İçin Tıklayın

Magic Mug - Sihirli Kupa İki Fotoğraflı 

Sihir yapmak için bazen bir bardak sıcak su bile yeter!

Magic Mug’ın içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı fotoğrafları ortaya çıkartacak. Sihirli Kupa ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz

 

Fotoğraf çektirirken hiç bitmesin dediğiniz o güzel anların hep gözünüzün önünde olmasını ister misiniz? Kim istemez ki… Hemen albümünüzden o güzel ve hiç unutamadığınız kareyi çıkarıp gönderin.  Sıcak içecekler midenizi şenlendirirken, bir kupa kahveyle o özel anları tekrar tekrar yaşayarak her anınızı keyfe dönüştürün.

Hepimiz hediye alırken özel , düşünülmüş ve özenli bir hediye almak için günlerce düşünürüz. İçimize sinen tam aradığım gibi bir hediye diyebileceğiniz bir hediye olsun isteriz. İşte http://www.buldumbuldum.com/  tam bunlara cevap olabilecek nitelikte bin bir çeşit ve size özel düşünülmüş hediyelerle önce sizi sonra sevdiklerini şaşırtarak yüzümüzde bir tebessüm oluşturacak. Bir süre sonra internete girdiğinizde bakmadan almam diyeceğiniz kurtarıcı bir adresiniz olacak.

Düşünün ki çok bir pazar günündesiniz. İçiniz kıpır kıpır bir şeyler yapıp eşinizi mutlu etmek istiyorsunuz. Kimseler uyanmadan Krallara yaraşır bir kahvaltı sofrası hazırlamaya karar verdiniz. Ama sanki bir şeyler eksik!
Durun biz hatırlatalım galiba Magic Mug’ları sofraya götürmeyi unuttunuz. Sihirli Kupa hazırladığınız bu güzel sofrayı biraz gölgede bırakacak olsa da sevdiklerinizi çok mutlu edeceğine eminiz.
Üzerine istediğiniz fotoğrafları bastırabileceğiniz bu Magic Mug’lar başta siyah sıradan bir kupa gibi gözüküyor içine Çay, Kahve veya Sıcak herhangi bir içecek koyduğunuzda yavaş yavaş siyah renk gidip yerine daha önceden bastırmış olduğunuz özel fotoğraflar geliyor.
Sihirli Kupa soğumaya başladığında da yavaş yavaş tekrar eski siyah haline dönmeye başlıyor.
Bir de video paylaşayım , bu arada fiyatı 29,90 Tl