Özellikle sahibinden.com gibi genel portalların güçlenmesinden sonra E-Ticaret sektöründe artık bu tarz portallar sektörlere dağılarak daha güçlü hale gelmiş bulunuyor. Makinasat.net son zamanlarda iddalı 2.el ve sıfır makina satış ve alışında geniş kategori yelpazesiyle açılışa özel kampanyaları ile dikkat çekmeyi başarmış yeni ancak deneyimli kadrosu ile sektörün en iyisi haline gelebilecek makina satış portalıdır.

Makina satıcılarının dikkatini çeken bu tarz sitelerde genelde şikayetçi olunan çok hızlı artan mağaza kayıt fiyatları, yüksek doping fiyatları, güncelleme gibi gerekli işlemlerden ceza alınması vs. işte bu sorunları bilen ve ziyaretçilerini bu tarz problemlerle karşılaştırmayacağını göstermek isteyen Makinasat.net dikkat çekici kampanyalarıyla sektöre adım atmayı başardı.

Makinasat

Makinasat.net’de Kısa bir süreliğine mağaza açmak ve firma adınıza özel bir sayfa oluşturmak tamamen ÜCRETSİZ !

Aynı zamanda çok yakında başlanacak haftanın en çok ilan giren firmasına doping hakkı dağıtımı vs. gibi çalışmalar ile bu tarz mağazanızın ismini ve ürünlerinizin satışını hızlandıran ek özellikleri sizlere ücretsiz bir şekilde sunma amacını taşıyorlar.