Tanımadığınız bir kişi sizi aradı ve bu kişinin kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? Ücretsiz numara sorgulama servisi ile bu hizmetinizi tek bir kuruş dahi ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Geçmiş yıllarda sizi rahatsız eden kişilerin kim olduğunu öğrenmek bir hayli zor ve zahmetliydi. Günümüzde bilinmeyen numaralar servis hizmetinin yayılması ve teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bu hizmeti anında ve çok ucuza, hatta hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Avea, Turkcell Vodafone gibi çeşitli operatörler de bu hizmeti cüzi ücretle sağlıyor. Biz ise telefon numara sorgulama işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken tek şey GSM ya da Sabit Numarayı aşağıdaki kutucuya girdikten sonra güvenlik kodunu da girin ve “Numarayı Sorgula” butonuna basın. Alt kısımda numaranın kime ait olduğu gözükecektir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Not: Cep telefon numaralarını sorgulayabileceğiniz gibi, Türk Telekom numara sorgulama gibi sabit numaraları da sorgulayarak kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell operatörünü kullanıyorsanız ve Turkcell operatörünü kullanan biri tarafından rahatsız ediliyorsanız; sizi rahatsız eden numarayı 536******* şeklinde numarayı yazın ve 2222’ye SMS gönderin. Turkcell hattınızdan SMS ile numara sorgulama işlemi ücretlidir. 25.08.2014 tarihine göre bu ücret 1,49 TL olarak belirlenmiştir.

Numara Sorgulama Avea

Avea’da sizi rahatsız eden Avea numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız; 11855’i arayabilirsiniz. Avea’nın sunduğu bu hizmet ile numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz, fakat sorgulama yapacağınız numaranın bilinmeyen numaralar rehberine kayıt yaptırmış olması gerekir. SMS ücreti ve arama tarifesi 1,25 TL’dir. Avea şirketinin internet sitesinden de bu sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Numara Sorgulama

Vodafone numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için tek yapmanız gerek 11842’yi aramak. Sizi rahatsız eden Vodafone kullanıcısının numarasından ad soyad ve şehir gibi detaylara ulaşabilirsiniz. Bu hizmetin dakikası 1,25 TL’dir. Vodafone bilinmeyen numara sorgulama işlemini SMS ile de gerçekleştirebilirsiniz. Örnek: KİM 542******* yaz ve 7048’e yolla.