Tamamen yasal olarak sadece 12 dolara Windows 8.1’i bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Sanırım bu fiyatı gördükten sonra eminim korsan yazılım kullanıyorsanız bırakacak ve yasal olarak orjinal windows kullanacaksınız. Ben şahsen şöyle düşünüyorum, bir işletim sistemi yapmak için o kadar çalışan kişi var, ve bu insanlar milyonlarca kod yazıyorlar. Emek hırsızlığı yapmak bu insanların haklarını yemektir sonuçta. E fiyatta bu kadar düştükten sonra gelin yazılım hırsızlığını, emek hırsızlığını bırakalım ve lisanslı yazılım kullanalım.

Şimdi gelelim 12 dolara nasıl Windows 8.1 işletim sistemi alınacağı sorusuna;

Öncelikle BU LİNKİ TIKLAYIN ( Sayfa Rusça olduğundan Yandex Browser yada Google Translate gibi dil çeviriciler kullanmanızı tavsiye ederim)

Resimde gösterdiğim gibi yapın ve Yeşil Düğmeyi tıklayın

ucuza_windows

Açılan sayfada ödeme yapacağız

Rus sitesi olduğundan bize yabancı gelen bir dünya para uygulaması mevcut. Örneğin;

Webmoney, qivi, Yandex.money, MTS, Beeline, Megafone, Payment Terminal, internet banking, Russian Post, WM Card, Gift Card gibi adını sanını ilk kez duyacağınız para aktarma servisleri mevcut. Bunlardan en çok kullanılanı qivi. Ve ilerleyen günlerde qivi hesabı nasıl alınır adlı makalemi yayınlayacağım.

Neyse ödeme seçemekleri içinde Credit Card yazan bir seçenek vardı. Onu seçerek kredi kartı bilgilerini giriyoruz ve sayfa altında kodun geleceği e-mail adresimizi yazarak Proceed düğmesine basıyoruz.

Sonrasında mail adresimize lisans kodumuz gelecektir.

Eğer bana Windows yetmez yanına da 13 dolara ofis isterim derseniz, Buyrun Linki

Evet ucuza Windows ve ofis alma makalem burada bitti.

Bundan sonra usb den windows kuracaksınız. Bununla ilgili nasilyapalim.com da birçok dökümana ulaşabilirsiniz. Ama kısaca yapacaklarınızı sıralayayım…

1- Bu adresten orjinal windows indirin ( Link )

2- Boş bir usb flash hazırlayın

3- Windows USB/DVD Download Tool, windowsu usb’ye yazmak için kullanacaksınız,

( https://www.microsoft.c…s-usb-dvd-download-tool )

Bu adresen indiriyorsunuz

4- Windows u kurun ve online keyi aktive edince artık orjinal bir windowsunuz olacak. Tüm updateleri sorunsuzca yükleyebilir ve Windows 10 için reservasyon yaptırabilirsiniz.

Not : Bu key tek kullanımlıktır ve sadece 1 pc için kullanılabilir.