KASMA PROBLEMİNİN ASIL NEDENİ BİTCOİN VİRÜSÜ ÇIKTI, HEMEN BU VİRÜSÜN NASIL SİLİNECEĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BURAYI TIKLA

Bu oyun sanırım ekran kartı piyasaının canlandıracak çünkü şimdiye kadar en ağır oyunları kaldıran ekran kartları bu oyunda çuvalladı, özellikle açık mekanlarda ani kasmalar meydana geldi. Aslında sistem gereksinimleri şunlardı;

Watch Dogs Sistem Gereksinimleri :
İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 X8
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 560 Ti/AMD Radeon HD 7850
Hard disk Alanı: 25 GB

Bunlar naçizane benim tavsiyelerim;

watch_dogs

watch_dogs

w_d

1- İlk iş olarak Ekran Kartınızın Driver’ını güncelleyiniz. Oyunun denendiği bilgisayar i5 2410m, 4 Gb Ram ve gt540m Ekran kartı olan dizüstü bilgisayar. İlk başta bu oyuna göre vasat kabul edilebilecek bu bilgisayar aşağıdaki değişiklikleri yapınca oyunu normal olarak oynatmıştır(Kapalı mekanda-Açık Mekanda Kasmalar Görüldü).

2- Sonra DirectX Güncellemesi yapın

DirectX Güncellemesi yapmak için BURAYI TIKLATIN

3- Ardından Oyun İçinde Çözünürlüğü 1280*768 yapın

Oyun bu hali ile kapalı mekanda gayet akıcı durumdadır fakat araç içinde kasmalar meydana gelmiştir bunu da araçta teybi kapatarak biraz daha azaltabilirsiniz.

4-Bir de oyun başlamadan ayarları en düşük seviyeye getirmeniz de biraz olsun işe yarıyor, oyun başladıktan sonra ayarlarla oynamanızdan daha etkili

Ama en güzeli ekran kartını değiştirmek veya Oyun Konsolu satın almak çünkü bu oyun 2 gb’lık ekran kartının %95’ini kullanmakta ve de oyunda ani fps düşüşleri yaşanmaktadır.